Sajt-Kalmár Kupa

Font Size

SCREEN

Profile

Layout

Menu Style

Cpanel
Ön itt van: Home Eredmények / csoportok F csoport Csoportok

Egyenes kieséses szakasz

3  
  

Egyenes kieséses szakasz

(2018.12.23. vasárnap)

 

  

Nyolcaddöntők:

9:00

 Főnix Kandalló

  3 : 3 * B.u.  

Hotel Silver

9:30

 Agroroll

  5 : 2

Schaeffler Debrecen 

10:00

Aramis-Mad Dogs

  3 : 1

Damasztor Kft 

10:30

 Sunland Szolárium

   1 : 3 

Mates Team 

11:00

 Real Team

   3 : 5 

Koroknai Autósiskola 

11:30

 Hungarotarg

  1 : 2

Pelles Házak Kft 

12:00

 After *

 3 : 3 b. u.

Viktor Security

12:35

 Buga Team

1 : 1 b. u

PFF-Szántó *

12:30  -  Negyeddöntők párosításainak a kisorsolása 

 

Negyeddöntők:

13:05

 Pelles Házak Kft

 2 : 0 

Hotel Silver 

13:35

 Koroknai Autósiskola

2 : 4

Mates Team 

14:05

Agroroll

 1 : 4 

After 

14:45

 Aramis-Mad Dogs

4 : 1

PFF-Szántó 

 

Elődöntők:

15:20

 Pelles Házak Kft

 0 : 4 

 Mates Team

15:50

 After

1 : 3 

 Aramis-Mad Dogs

 

Jótékonysági gálamérkőzés:

 DVSC ARANYGENERÁCIÓ             8 : 5           MAGYAR MŰVÉSZ VÁLOGATOTT

 17:30  -  Tombola

 

Bronzmérkőzés:

17:45  Pelles Házak Kft

2 : 4 

 After

 

18:15  -  Tombola 

DÖNTŐ:

18:30

 Mates Team

  :3   

Aramis-Mad Dogs 

 

Eredményhirdetés  -  19:00

 

A IX. Sajt-Kalmár Kupa győztese:

 

ARAMIS - MAD DOGS

(Budaörs)

 

 

Különdíjasok:

          Gólkirály: Büki Baltazár (Aramis-Mad Dogs),

Patócs Richárd (Agroroll) 

Talabér Attila (After)  8 góllal.

           Legjobb mezőnyjátékos: Csoszánszki Dávid (After).

           Legjobb kapus: Oláh Dávid (Mates Team)

 

 

 

 

F csoport

„F” csoport

(2018.12.22.  Szombat)

  

Buga Team (Túrkeve)

Hotel Silver (Hajdúszoboszló)

T Bútor Outlet (Debrecen)

Viktor Security (Túrkeve) 

 

18:05

Hotel Silver

 6 : 2  

T Bútor Outlet

18:35

Viktor Security

  1 : 2   

Buga Team

19:05

T Bútor Outlet

  4 : 6   

Viktor Security

19:35

Buga Team

  1 : 1    

Hotel Silver

20:05

Hotel Silver

3 : 7 

Viktor Security 

20:35

T Bútor Outlet

    1:3

Buga Team

 

 

1. Buga Team  6:3  7 pont

2. Viktor Security  14:9  6 pont

3. Hotel Silver  10:10  4 pont

4. T Bútor Outlet  7:15  0 pont

D csoport

„D” csoport

(2018.12.22. szombat)

 

  

Anonymus (Budakeszi)

Mates Team (Budapest)

PFF-Szántó (Szolnok)

Real Team (Debrecen)

 

 

 

12:00

Real Team

  4 : 0 

Anonymus

12:30

Mates Team

    1 : 1  

PFF-Szántó

13:00

Anonymus

  1 : 6

Mates Team

13:30

PFF-Szántó

    1 : 1  

Real Team

14:00

Real Team

    2 : 0  

Mates Team

14:30

Anonymus

   1 : 7 

PFF-Szántó

 

 

1. Real Team  7:1  7 pont

2. PFF-Szántó  9:3  5 pont

3. Mates Team   7:4  4 pont

4. Anonymus  2:17  0 pont

E csoport

„E” csoport

(2018.12.22. szombat)

 

 

After (Budapest)

Aramis-Mad Dogs (Budaörs)

Filó Sportcentrum (Nyíregyháza)

Schaeffler Debrecen (Debrecen)

 

 

 

15:00

After

 4 : 1

Schaeffler Debrecen

15:30

Aramis-Mad Dogs

 7 : 2

Filó Sportcentrum

16:00

Schaeffler Debrecen

    2 : 6   

Aramis-Mad Dogs

16:30

Filó Sportcentrum

  4 : 8  

After

17:00

After

1 : 1

Aramis-Mad Dogs

17:30

Schaeffler Debrecen

 8 : 4 

Filó Sportcentrum

 

1. Aramis-Mad Dogs  14:6  7 pont

2. After  13:6  7 pont

3. Schaeffler Debrecen 11:14  3 pont

4. Filó Sportcentrum  10:23  0 pont

C csoport

„C” csoport

(2018.12.22. Szombat)

 

 

Főnix Kandalló (Újfehértó)

Hungarotarg (Debrecen)

Labonczfa (Karcag)

Komádi SE (Komádi)

 

 

 

9:00

Labonczfa

    4 : 1   

Komádi SE

9:30

Hungarotarg

  2 : 2 

Főnix Kandalló

10:00

Komádi SE

    3 : 6   

Hungarotarg

10:30

Főnix Kandalló

  7 : 0 

Labonczfa

11:00

Labonczfa

   1 : 3  

Hungarotarg

11:30

Komádi SE

   4 : 6 

Főnix Kandalló

 

1. Főnix Kandalló  15:6  7 pont

2. Hungarotarg  11:6  7 pont

3. Labonczfa  5:11  3 pont

4. Komádi SE  8:16  0 pont

További cikkeink...